• HJEM
  • KONTAKTINFORMASJON
  • RSS
Bedehuskirken
Vi ønsker å være et inkluderende og åpent fellesskap. Vi er mer opptatt av å skape vennskap enn å gjøre arrangement. Vi vil ta imot, se og berøre mennesker i fellesskapene våre. På mange måter eksisterer Bedehuskirken for de som enda ikke er blitt inkludert i våre fellesskap.
Jesus er i sentrum av alt vi er å gjør. Frelse er å legge eget liv inn under Hans herredømme og samtidig få del i alle Hans ressurser. Vi er opptatt av at mennesker skal få møte denne forvandlende Frelseren. Uten dette budskapet og nærværet av Jesus i våre fellesskap er Bedehuskirken ingenting.
Vi lever ikke for oss selv, men ønsker med våre liv å smitte andre mennesker og våre omgivelser. Vi er i krig mot selvsentrering og egoisme og vi ønsker å leve for andre. Vår liv skal derfor være smittende og det er de fordi vi selv er berørt.
  • Ressurser
  • Huskjerker
  • Om oss
« Offer til jordskjelvrammede på Haiti
Menighetsfest: Prisutdeling »

Menighetsfest16.01.2010

Tale: Thomas Rake

Direkte nedlasting

Utvikling: Bjørnar Tollaksen

Design: Morten Ravnbø

© 2012

Wordpress

  • KALENDER
  • PODKAST
  • EPOSTVARSLING
  • PÅMELDINGER

KOMMENTARER

  • Svein Arne om Mannsweekend
  • Svein Arne om Menighetsfesten 2012
  • Anne Marie om Julekrybba
  • Svein Arne om Mannsweekend
  • Johannes Vedelden om Lydopptak fra Stammefeiringen 2011

LENKER